3.3 C
Czech Republic
додомуНовиниУкраїнець став переможцем серед 77 найкращих картинг-пілотів у Чехії

Українець став переможцем серед 77 найкращих картинг-пілотів у Чехії

Минулого вікенду в Чехії відбулися перегони європейського рівня – FIA Karting European Championship. Україну представив юний картинг-пілот Олександр Бондарев. Він став абсолютним переможцем другого етапу чемпіонату Європи у ЧР.

Довгоочікувана подія пройшла на відомому чеському треку Steel Ring. Його довжина становить 1232 м, він є особливо звивистим і горбистим у напівприродному та напівпромисловому середовищі чеського міста Тржинець.

Олександр з 5 років розпочав свою професійну карʼєру в автоспорті. За його плечима нараховується безліч перемог, він вже здобув чудових результатів на світовій арені: Чемпіон з картингу в Україні, бронзовий призер Чемпіонату Італії, бронзовий призер FIA karting Academy Trophy, переможець Світової серії WSK Super Master Series, одного з найпрестижніших кубків світу. Розповідає про пілота sport24.ua

Український картинг-пілот – Bondy the Phoenix!

Фото sport24.ua

На змаганнях другого етапу чемпіонату Європи у категорії OK-Junior, де змагається українець, участь взяли 77 найкращих пілотів, представників 59 країн світу.

Олександр Бондарев провів боротьбу упродовж усіх трьох днів. Відомий британський коментатор Джейк Сансон назвав українця “Bondy the Phoenix!” — птах Фенікс, що відродився з попелу.

Наразі Олександр Бондарев стає лідером чемпіонату Європи, має всі шанси здобути титул переможця цих перегонів та знаходиться на першій позиції в офіційному рейтингу найкращих картингістів світу у своїй категорії OK Junior.

На початку минулого року на піку своєї карʼєри гонщик потрапив в тяжку аварію й пів року проходив реабілітацію та переніс 10 операцій.